وبلاگ کلودهاب

آخرین اخبار و اطلاعیه ها درباره زیرساخت های ابری ما.

خدمات شبکه Anycast راه اندازی می شود

هر محصول شبکه Anycast امکان گسترش منابع خود را با افزودنی ها دارد. اگر استفاده از منابع متناسب با نمایه باشد برای جلوگیری از اضافه پرداخت شما به طور خودکار از حرفه ای به سازمانی ارتقا می یابید. محصول سازمانی دارای ویژگی های اضافی است که در برنامه حرفه ای گنجانده نشده است. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم فروش تماس بگیرید.

مکان ها و زمان پاسخ های حاصل از آن برای درخواست مشتری به وب سایت شما ، به محصول DNS شما خریداری شده بستگی دارد.

ادامه مطلب

افتتاح مرکز داده در ژاپن

ما با پشتیبانی از Anycast و محافظت گسترده از DDoS یکی از پیشرفته ترین شبکه های 100 گیگابایتی را در جهان اداره می کنیم. تمام مراکز داده ما دارای ردیف 4 هستند و از امنیت پیشرفته در برابر آتش و نفوذ همراه با سخت افزار شبکه سازمانی برای اطمینان از بالاترین در دسترس بودن برخوردار هستند.

بسته به محصول شما حداکثر 10 مکان در سراسر جهان را برای استقرار خدمات خود انتخاب می کنید. شبکه تأخیر کم ما دارای ظرفیت اولیه 100 گیگابایتی اختصاصی و توانایی پشت سر گذاشتن تا 800 گیگابایت از طریق شرکای همتا است.

مهندسان شبکه ما به طور مداوم مسیریابی را بهینه می کنند تا از تأخیر کم و پهنای باند بالا در همه مکانهای مرکز داده اطمینان حاصل کنند. علاوه بر این ، مشتریان این امکان را دارند که درخواست مسیریابی سفارشی کنند.

ادامه مطلب

معرفی بلوک ذخیره سازی

اگرچه ما فضای ذخیره سازی بلوک خود را طوری طراحی کردیم که اساساً در خط تولید سرور ابری خود استفاده شود ، اما برای استفاده از فضای ذخیره سازی بلوک نیازی به اشتراک فعال ندارید. API سازگار با S3 پیشرفته ما برای دسترسی و مدیریت پرونده های شما مشابه سایر ارائه دهنده های ذخیره سازی اشیا موجود است.

ما با پشتیبانی از Anycast و محافظت گسترده از DDoS یکی از پیشرفته ترین شبکه های 100 گیگابایتی را در جهان اداره می کنیم.

ادامه مطلب

آپدیت توسعه دهنده API

curl -i $container/hello-world.txt -H 'X-Auth-Token: $token'

HTTP/1.1 200 OK
Content-Length: 14
Accept-Ranges: bytes
Content-Type: text/plain
X-Object-Filename: hello-world.txt
X-Trans-Id: tx8145a190241f4cf6b05f5-0052d82a34
Last-Modified: Wed, 15 Jan 2014 16:41:49 GMT
Date: Thu, 16 Jan 2014 18:51:32 GMT

توسعه دهنده API ساده و بصری ما به شما امکان می دهد محصولات موجود را مدیریت کرده و گسترش دهید و همچنین سفارشات جدید را بدون تعامل ارسال کنید.

تجهیزات شبکه ما در همه مکان ها توسط تجهیزات حفاظتی درجه DDoS پشتیبانی می شود تا اطمینان حاصل شود که خدمات شما حتی در صورت حمله آنلاین هستند. از همه محصولات بدون هزینه اضافی محافظت می شود ، اما بسته به اینکه کالایی را که سفارش داده اید ، ظرفیت محافظت می تواند متفاوت باشد. ابر اختصاصی اختصاصی ما با ظرفیت کامل کاهش 500 گیگابایت بهترین محافظت را ارائه می دهد.

  • چرخ دنده شبکه اضافی
  • منبع تغذیه دوگانه سیستماتیک
  • حداقل 200 کیلو ولت آمپر در هر دستگاه UPS
  • ژنراتورهایی با استقلال اولیه 48 ساعته
  • پشتیبانی تکنسین ها در سایت 24/7

ادامه مطلب

به روزرسانی منظم می خواهید؟

مهندسان و توسعه دهندگان ما همیشه در حال ارسال مقالات جالب در مورد آخرین اطلاعیه ها و راهنماهای جهان در میزبانی ابری هستند.

اشتراک از طریق RSS